Shabby chic nie jest drogie

Opublikowano: paź 6 2015 Autor: Piotr
shabby-chic

Jak wszyscy doskonale wiemy, przeprowadzenie remontu w domu nie należy do najtańszych szczególnie, kiedy to mamy w planach nie tylko zmianę kolorów ścian, ale całego wyposażenia. Wiele osób lubi regularnie zmieniać swoje otoczenie, lubi zmieniać styl, w jakim to urządzone są pomieszczenia. Bez wątpienia styl shabby chic ma naprawdę wielu zwolenników. Chociaż styl shabby chic wydaje się być niesamowicie wymagający, wcale taki nie jest. Naprawdę nie musimy wydawać ogromnych sum pieniędzy, żeby kompletnie odmienić wnętrze i osiągnąć przewspaniały efekt. Wystarczy jedynie odpowiednio się wysilić. Styl shabby chic naprawdę bardzo umożliwia nam wiele oszczędności, na przykład na meblach.

Lepszy efekt

 

dekoratorstwo w stylu chabbychic

Każda osoba, jaka interesowała się stylem shabby chic, doskonale wie o tym, że inspirowany jest on różnymi elementami i przedmiotami, jakich to używa się od pokoleń, jakie są odpowiednio wysłużone i mają swój klimat. Dlatego też zdecydowanie chcąc osiągnąć lepszy efekt, jak najbardziej warto byłoby zdecydować się na to, żeby nie szukać mebli w sklepach, ale postarać się zdobyć je używane. Dzięki temu jak najbardziej będziemy w stanie nie tylko zaoszczędzić, ale także uda nam się osiągnąć lepszy efekt. To samo dotyczy różnych dodatków.

Szukamy wyposażenia

Styl shabby chic jest naprawdę bardzo ciekawy i nie tak wymagający finansowo. Wiadomo jednak, że używane meble same do nas nie przyjdą i musimy odpowiednio ich poszukać. Dobrym pomysłem byłoby prześledzenie ofert w sieci, udanie się do różnych komisów. Zdecydowanie uda nam się znaleźć meble, jakie będą dla nas idealne i tym samym zapłacimy za nie znacznie mniej, aniżeli gdybyśmy mieli kupować je w sklepie. Wiadomo jednak, że meble to nie wszystko i jak najbardziej powinniśmy zadbać także o resztę wyposażenia. Tutaj jednak warto postępować podobnie, dobrym pomysłem byłoby także staranie się o to, żeby różne dodatki wykonać własnoręcznie. Wbrew pozorom nie jest to trudne, a dodatkowo ogromną pomoc znajdziemy w sieci. Wiele prostych sposobów, wiele filmików instruktażowych sprawi, że bez problemu wykonamy wiele świetnych dodatków.

Więcej inspiracji w stylu shabby chic znajdziesz tutaj

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze

1 Komentarz dotychczas. Dołącz do dyskusji!

  1. Aleksandra 30 października 2015 at 10:34 - Reply

    Oczywiście wszystko zależy od strategii którą przyjmiemy. Dla wygodnisiów lepszym rozwiązaniem będą zakupy w sklepie gotowego wyposażenia z już odpowiednią prezencją. Niestety wtedy wychodzi drogo. Reszcie pozostaje tak jak radzicie.. praca nad używanymi meblami. Ale czego się nie robi dla pasji :)

Dodaj komentarz